Apmācīttiesīgas ārstniecības personas

Apmācīttiesīga pretendenta anketa  

NB! Informācija pretendentam - pieteikuma anketa jāaizpilda elektroniskā formā!

Dokumentu iesniegšana

Adrese:
Jāņa Asara iela 5, Rīga, 220. kabinets 
Tālrunis: 22847474 (LĀPPOS Apmācīttiesīgo komisijas sekretāre Nellija Janaus)
Latvijas Kosmētiķu un Kosmetologu asociācija

Darba laiks:
Pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena  no plkst.10:00 līdz 16:00.
 
LĀPPOS Apmācīttiesīgo komisijas sēžu datumi 2020.gadā:
20.02.2020.
14.05.2020.
20.08.2020.
26.11.2020.
 
NB! Latvijas Ārstniecības Profesionālo organizāciju savienība informē, ka 2020.gada 5.aprīlī ir stājies spēkā “Likums par iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību” (https://likumi.lv/ta/id/313730-par-valsts-instituciju-darbibu-arkartejas-situacijas-laika-saistiba-ar-covid-19-izplatibu ), kura 28.pantā noteikts, ka “Lai novērstu ārkārtējās situācijas seku ietekmi uz ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu darbību, visu ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu spēkā esošās reģistrācijas vai spēkā esošā sertifikāta termiņš  vai apmācīttiesīgās ārstniecības personas apliecība tiek pagarināts par sešiem mēnešiem.” Ievērojot minēto, visu šobrīd spēkā esošo sertifikātu/ apliecību (neatkarīgi no to izdošanas datuma) derīguma termiņš tiek pagarināts par 6 (sešiem) mēnešiem.
 
Ārstniecības personas
vārds, uzvārds
Apliecības derīguma
termiņš
Apmācīttiesīgi audiologopēdi
Andra Vabale 23.05.2022.
Ilze Vāciete 02.07.2022.
Laine Aigare 21.05.2022.
Kristīne Meilerte 21.05.2022.
Inga Rutmane - Lazda 23.05.2022.
Kristīne Krastiņa 22.05.2020.
Ilze Klatenberga 23.05.2022.
Ilze Blūmentāle 23.05.2022.
Baiba Čodore 30.11.2023.
Apmācīttiesīgi ambulatorā dienesta ārsta palīgi
Dace Veikina   
Juris Raudovs         11.05.2023
Apmācīttiesīgi ergoterapeiti
Diāna Čunčule 21.12.2022. 
Lija Lēcone 30.11.2021.
Lelde Kalnvāne 20.11.2023.
 Liene Adamaite  27.01.2021
Toms Bērants 19.10.2020.
Jūlija Vasiļevska 21.12.2022.
Iveta Pole 06.03.2020.
Lolita Cibule 25.05.2021.
Ieva Sproģe - Andiņa  28.02.2023.
Santa Trofimova- Trofimoviča 11.06.2020.
Elza Sebre 04.12.2022.
Olga Kožinova 19.10.2020.
Nataļja Cīrule 11.11.2021.
Ieva Jēkabsone 21.12.2022. 
Signe Tomsone 25.05.2021.
Ieva Rugina 07.03.2025.
Zane Liepiņa 21.12.2022.
Jolanta Krasnā  19.10.2020.
Liene Saukuma 21.12.2022.
Anda Beķere 07.03.2025.
Anete Nelsone 19.06.2023.
Apmācīttiesīgi fizioterapeiti
Evita Kuzņecova 25.04.2022.
Zita Kriškāne 13.06.2021.
Tatjana Anaņjeva 02.02.2022.
Egija Kovaļenko 14.06.2022.
Mareks Osovskis 02.02.2022.
Līga Barone 13.05.2023.
Sanita Slikšāne 06.10.2021. 
Artūrs Ivuškāns 10.06.2024.
Natālija Pahomova 21.06.2020. 
Diāna Silantjeva 12.06.2023.
Jurģis Eglītis 11.06.2024.
Didzis Rozenbergs 03.02.2023.
Ivars Porietis 12.05.2024.
Līga Barone 13.05.2023.
Dace Bērtule 17.03.2024.
Dace Stirāne 03.02.2024.
Vadims Puharts  14.04.2020.
Dace Driba 09.12.2020.
Līga Kalniņa 18.02.2020.
Daina Šmite  04.11.2020.
Olga Busele 03.02.2021.
Baiba Augule 09.03.2021.
Zita Kriškāne  13.06.2021.
Evita Kuzņecova 25.04.2022.
Tatjana Andrejeva 02.02,2022.
Egija Kovaļenko 14.06.2022.
Zinta Galeja 19.12.2020.
Vilnis Ozoliņš 03.02.2021.
Kristīne Plūme 25.11.2024. 
Linda Onzule 05.11.2024.
 Andrejs Korols 03.02.2024. 
 Anita Getaute 03.02.2024. 
Anita Apine 11.02.2025.
 Solvita Ķerve 18.02.2025. 
Apmācīttiesīgi uztura speciālisti
Evija Kataja  11.01.2021.
Inga Širina 31.01.2021.
Signe Rinkule 31.01 2021.
Inese Siksne 31.01.2021.
Gundega Rudzīte 31.01.2021.
Anastasija Šitova 19.04.2021.
Olga Ļubina 11.02.2024.
Lizete Puga 18.10.2022.
Jeļena Pavlova 31.01.2021.
Apmācīttiesīgi ārsta palīgi (tiesības mācīt primārās veselības aprūpi atbilstoši specialitātes kompetencei)  
Sandra Akmane 11.05.2020.
Juris Raudovs 11.05.2023.
Apmācīttiesīgi tehniskie ortopēdi
Kārlis Lācis  11.09.2020.
Ēriks Švēde 07.12.2022.
Apmācīttiesīgi  ārsta palīgi (tiesības mācīt neatliekamo medicīnu atbilstoši specialitātes kompetencei) 
Santa Rogoča 18.06.2020. 
Aivars Znutiņš 27.04.2022.
Juris Raudovs 23.11.2022.
Diāna Zaure 01.07.2022.
Aleksejs Safonovs 02.11.2022.
Leonīds Afremovičs 01.06.2022.
Māris Kozlovskis 05.11.2020.
Aleksandrs Garins 18.06.2020.
Uldis Ceriņš 01.07.2020.
Maija Zute 16.09.2021.
Vladimirs Bistrovs 16.09.2021.
Gaida Zariņa 06.02.2024.
Ervīns Šmatčenko 13.12.2024.
Edgars Kļaviņš 01.10.2020.
Zane Zuika - Miglāne 13.12.2024.
Raitis Suhins 17.12.2023.
Agnese Lielmane 15.03.2023.
Apmācīttiesīgi masieri
Ingrīda Dagenvalde 05.06.2022.
Marija Livčāne 05.06.2022.
Silvija Jorķe 05.05.2022.
Anita Ūdre 05.06.2022.
Lita Sproģe 04.10.2021.
Lilita Dūda 06.12.2021.
Aleksandrs Aņišķenko 26.06.2021.
Rūta Žagere 04.10.2021.
Līga Lejniece 06.12.2021.
Sandra Apine 19.01.2021.
Natālija Kirjuhina 08.10.2024.
Laila Roga 07.10.2024.
Apmācīttiesīgas ārstniecības personas (tiesības mācīt  fizikālo medicīnu atbilstoši specialitātes kompetencei) 
Silvija Jorķe 28.06.2021.
Vilhelmīne Trokša 09.05.2021.
Sandra Kokina 28.06.2021.
Apmācīttiesīgi skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā
Dace Brante 26.11.2020.
Sabīne Ulberte 18.05.2020.
Elīna Džeriņa 02.02.2022.
Viktorija Dobičina 02.02.2022.
Ilze Briža 14.06.2021.
Zane Paidere 18.05.2020.
Apmācīttiesīgi kosmētiķi
Kristīne Balode 24.01.2022.
Kristīne Jākobsone 26.06.2022.
Renāte Reinsone 18.09.2023.
Maria Ņekrasova 26.06.2022.
Baiba Jansone 17.04.2020. 
Elena Korņejeva 29.04.2021. 
Irina Tjuļeneva 19.02.2023. 
Sofija Pasečņika 29.06.2020. 
Ilze Actiņa 18.04.2023. 
Jekaterina Kukļina 03.04.2023. 
Jolanta Briede 01.07.2024.
Largija Hoiere 28.06.2021.
Dace Feldmane 01.07.2024
Ludmila Vepreva 19.04.2022.
Liene Zariņa 09.04.2024.
Zeltīte Banvale 03.12.2024.
Anželika Korņilovica 08.04.2019.
Inga Millere 09.04.2024.
Tatjana Jakovļeva 29.06.2020.
Jekaterina Stavro 03.03.2020.
Inga Ignatova 29.06.2020.
Lidija Klimjuka 29.06.2020.
Dina Jefimova 29.06.2020.
Daiga Aide 27.10.2020.
Iveta Radiņa-Liepkalna 27.10.2020.
Gunita Ustinova 27.10.2020.
Agita Čimoksa 26.11.2020.
Ineta Žīgure  29.06.2020.
Valerija Koola  13.04.2020.
Rūta Žagare 24.10.2020.
Terēze Beļkova 09.09.2021.
Agnese  Laure 20.06.2021.
Longina Koļesnikova 28.06.2021.
Tatjana Lozovska 09.04.2023.
Agnese Ruskule 22.12.2020.
Lāsma Vesere 29.06.2020.
Sndra Andže 20.03.2022.
Laina Traniņa 27.06.2022.
Ilze Lieģe 28.06.2021.
Linda Stanka 22.05.2022.
Irēna Kermen 17.11.2021.
Inese Lismane  28.06.2021.
Jeļena Dubovicka 21.02.2021.
Ilze Sudraba 24.05.2021.
Ludmila Azimova 24.05.2021.
Janīna Vasiļjeva 29.04.2021.
Sarmīte Kauliņa 05.04.2021.
Anita Puļke 21.02.2021.
Gundega Zvirbule 22.03.2021.
Lija Zandere 20.12.2021.
Rita Baumane 28.06.2021.
Anna Vehtere 05.04.2021.
Inga Groskopa 31.01.2022.
Irēna Kļaviņa 18.09.2023.
Vineta Radziņa 21.08.2022.
Valentīna Čugunova 20.03.2022.
Ieva Dubura 17.11.2021.
Natālija Kirjuhina 20.03.2022.
Irina Kalniņa - Dobrovoļska 01.07.2024.
Ina Zikova 29.06.2020.
Aļona Bodža 24.04.2023.
Anželika Korņiloviča 09.04.2024.
Evelīna Freitāga 01.07.2024.
Jeļena Panova 24.04.2023.
Inita Zandberga 09.04.2024.
Sintija Strautiņa - Strēle 03.12.2024.
Marina Tkačenko 03.12.2024.
Olga Ļebedeva 22.06.2021.
Ivonna Dūce 26.06.2022.
Jekaterina Stavro 03.03.2025.
Sarmīte Pavāre 26.06.2022.
Ineta Žīgure 29.06.2025.
Laura Vilmaniete 13.04.2025.
Ineta Krjučkova 05.04.2021.
Lidija Dorogaja 11.11.2021.
Ludmila Stavro - Freiberga 31.01.2022.
Vita Kronberga 03.04.2023.
Zane Apine 02.07.2023.
Ieva Sileviča 02.07.2023.
Inguta Grinberga 18.09.2023.
   
Apmācīttiesīgi radiograferi
Vineta Aumeistere 05.10.2022.
Ginta Lāce 05.10.2022.
Uldis Ozoliņš 05.10.2022.
Sandra Meškovska 05.10.2022.
  Apmācīttiesīgi radiologa asistenti
Elita Rutka 10.12.2021.
Evita Bladiko 27.04.2023.
Jūlija Krasiļņikova 03.02.2022.
    Apmācīttiesīgi mākslas terapeiti
Kristīne Vende - Kotova 15.03.2023.
Mirdza Liepiņa  25.05.2025.
Dace Visnola 19.05.2022.
Apmācīttiesīgās ārstniecības personas
(tiesības mācīt  reitterapijas metodi)
Olga Bērziņa 29.03.2025.
Apmācīttiesīgi optometristi
Ieva Ansone 01.03.2022.
Mārcis Bajaruns 01.03.2022.
Iveta Celherte 01.10.2023.
Ināra Čipāne 01.04.2021.
Kristīne Detkova 01.03.2024.
Liāna Fiļomonova 01.03.2024.
Sarmīte Gžibovska 01.03.2024.
Ina Hamicēviča - Austere 01.03.2023.
Gatis Ikaunieks 01.03.2023.
Santa Jaunkalne 01.03.2024.
Agnese Jēce 01.07.2020.
Ieva Jēkabsone 01.03.2023.
Evita Kassaliete 01.07.2020.
Zane Kaužēna 01.03.2022.
Gunta Krūmiņa 01.07.2020.
Marija Kuibida 01.03.2024.
Marija Leonoviča 01.03.2022.
Aija Muceniece 01.03.2023.
Valērija Novikova 01.03.2022.
Ksenija Portakova 01.03.2024.
Anete Petrova 01.03.2022.
Ieva Rikena - Okodževo 01.03.2022.
Zanda Ruskule 01.10.2023.
Jeļena Slabcova 01.04.2021.
Lilija Solovjova 01.03.2023.
Kristīne Strēlniece 01.03.2022.
Jeļena Stūriška 01.04.2021.
Aiga Švede 01.10.2021.
Anda Veinberga 01.10.2023.
Viktorija Vlasenko 01.04.2021.
Svetlana Zavadska 01.03.2023.
Dace Ziediņa 01.10.2023.
Madara Zvirgzdiņa 01.03.2024.
Krista Caune - Bērziņa 01.01.2026.